3 Haziran 2010 Perşembe

hoş geldiniz...

Evet çok şükür gönüllü kahramanlarımız,can yoldaşlarımız döndü,hemde tüm dünyaya ümmetciliğin,imanın,inancın gücünü göstererek döndü.
Onlar,biz ne yapabiliriz demediler,elden ne gelir demediler.
Canları pahasına kahramanca hiçbir çıkar gözetmeksizin hedeflerine doğru yürüdüler tek beklentileri ALLAH rızası tek hedefleri zülüm gören kardeşlerinin ellerinden tutmak ve yaralarını sarmaktı ve tüm dünyaya filistin gerçeğini gösterdiler.

Bu gün Fatih camiinde Şehitlerimizin cenaze namazları kılındı ve ebediyete yolculandılar ALLAH şehadetlerini kabul etsin.Tarihe kanlarıyla destan yazdılar,onların şehadeti kimseyi ürkütmedi aksine dahada
kamçılandık,binlerce insan yeni gemilerle yeni şehitler vermeye şimdiden hazır.

maddi manevi yardımda bulunan başta İHH gönüllüleri çalışanları ve tüm destekçi kardeşlerimizden ALLAH razı olsun
ALÇAK İSRAİL ARTIK SONUN GELDİ TÜKENMEYE YOK OLMAYA MAHKUMSUN.
ÜMMETİN NEFRETİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR AKITTIĞIN KANLARDA BOĞULACAKSIN...

arkadaşlar yarın bursaya gidiyorum belki bir aylığına belki daha az belkide daha fazla bilmiyorum.
dualarda unutulmamak dileğiyle.
Tekrar görüşene kadar hepiniz ALLAHA EMANET OLUN.

2 Haziran 2010 Çarşamba

kahpe israil kahrol yok olkahpe israil kendini savunmak ve haklı göstermek için geminin mutfagındaki bıçakları ve plastik sandalyeleri dahi silah olarak gösterdi,ama ne yaparsa yapsın ne kadar montajlanmış görüntüler sunarsa sunsun,artık ALLAHIN izniyle sonları geldi.
Bu kanla beslenen köpekler için kendi sonlarının başı olacak inşallah.

Gözaltında tuttukları kahraman kardeşlerimizi serbet bırakma kararı aldılar inşallah hepsini serbest bırakırlar geçi o kahpelere güven olmaz,neyi hangi sesapla yaptıkları bilinmez.

Ama kardeşlerimiz serbest kalsalarda bunun hesabı sorulmalı,yapılan zulümler unutulmamalı bir ay,bir yıl sonra tekrar gaflet uykusuna dalmamalı bilinçli ve uyanıkolmalıyız.
kimseyi boykota çağırmıyorum,eğer bunca zulümü göerdükten sonra ve günlerdir blogcu kardeşlerimin çağrı ve boykot listelerini yayınladıktan sonra hala o ürünleri kullanan varsa yazıklar olsun ALLAH islah etsin diyorum.
EVET bilinçli olalım diyorum,israili protesto eden solaganlar attılan meydanlara başında VAKKO başörtüsüyle gitmek çok gülünç evet bir çoğumuz bilmeyerek zamanında bir çok ürün almış olabiliriz ama artık biliyoruz ve öğrendik,markacılığı lüksü ve taklitciliği bir tarafa bırakma ve bir olma zamanı,boykot ve zülüm gören dünyadaki tüm kardeşlerimize gerek maddi gerek manevi destek bizim yaşam tarzımız olmalı bir gün bir ay değil bir ömür...

RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHA EMANET OLUN